מחיקת חובות לאנשים פרטיים

תחום העיסוק של החברה הוא במחיקת חובות לאנשים פרטיים. הטיפול בחוב נעשה תוך כדי ליווי משפטי וניהול מגוון של הליכים משפטיים מול רשויות המדינה וערכאות השיפוט השונות בארץ.

הליכים אלה מאופיינים בעיקר בהפחתת גובה החיוב הכספי של החייב במאות ואפילו אלפי שקלים מסך החוב המקורי של התיק. החברה גאה לתת שירות מקיף לכל לקוח שלנו, שבא לידי ביטוי בכך שהתיק של החוב מגיע למיצוי מקסימלי של זכויותיו במסגרת ההליך המשפטי. בנוסף לכך, החברה מעניק ליווי וסיוע במצוקה הכלכלית של החייב באמצעות מתן ייעוץ פיננסי מקיף.

השגת צו הפטר

צוות החברה מומחה בין היתר גם בהשגת צווי הפטרים עבור חייבים שנקלעו למצוקה כלכלית קשה וחסרת אופק כלכלי שנים קדימה. הטיפול המסור, המקצועי והאדיב שלנו בכל הקשור להליכים של השגת צו הפטר משיב ללקוחות שלנו את היכולת לחזור אל מעגל התעסוקה ולהתפרנס בכבוד תוך כדי תשלום החוב שלהם.

כיצד עובד הסדר חוב?

גם במקרה והבנק כבר נמצא בשלב מתקדם של הליך הגבייה מול החייב, עדיין אין זה מאוחר מדי לגשת אל משא ומתן עמו בליווי עורך כדי להגיע לפשרה בפריסת החוב בצורה כזו שתהיה מקובלת על שני הצדדים.

האינטרס של הבנק הוא לא להגיע למצב בו התיק נגרר אל בית המשפט, מה שייצור עבורו הוצאות כספיות נוספות ומיותרות עם עלות גבוהה, אלא להגיע אל הסדר חוב מול החייב כדי לכל הפחות לקבל ממנו חזרה לפחות חלק מהכסף.

מוטב ליצור קשר עם עורך דין שמומחה במחיקת חובות מוקדם ככל האפשר, זאת כדי שהחוב לא יגדל למימדים מאיימים בשל ריביות והפרשים. ניתן להגיע להסדר גם במקרה וכבר נפתח תיק בהוצאה לפועל נגד החייב.

לחצו כאן למידע נוסף על מחיקת חובות.