מאחורי כל לקוח מרוצה שעבר בחברה שלנו מסתתר סיפור.

עברו עם העכבר על תמונת כל לקוח כדי לקרוא את ההמלצה שלו.

מירי: “לפני 10 שנים לקחתי הלוואה מהבנק שלא שולמה והגיעה למימדים עצומים. סכום החוב הגיע ל-310 אלף ש”ח. במשך 7 שנים קיבלתי עיקולים ורישיוני הוגבל. לאחר פנייתי אל המשרד החלנו הליך פשיטת רגל,
והיום שנתיים וחצי אחרי צוות המשרד השיג לי הפטר.

אסתר: “נכנסתי לחובות בגלל הלוואה של הבנק, רשת סלולרית ומסים עירוניים. את הבנק לא עניין שאני עולה חדשה שלא תמיד מבינה. אבל אז הגיע עו”ד חרש, והגיש עבורי בקשת פש”ר. היום אני משלמת 200 ₪ בחודש, אין לי עיקולים וממתינה להגיש בקשת הפטר.

רוני: “בשל השקעות לא טובות נקלעתי לקשיים. בשיא המשבר עשיתי צעד נכון ופניתי למשרדו של יובל והיום לאחר הליך פשר קיבלתי חיים חדשים. ממליץ בחום.

סיוון: “לא הצלחתי לצאת מהחובות שלי והם תפחו למימדים מפחידים של מעל למיליון שקל! חשבתי שלעולם לא אצא מזה. לאחר פנייתי למשרד הבנתי שיש אור בקצה המנהרה ולאחר תקופה של שנתיים קיבלתי הפטר. אני מודה ליובל וצוות.

שאול: “לקחתי הלוואה בגלל הוצאה בלתי צפויה שהפנסיה שלי לא הייתה יכולה לכסות. היו לי עיכובים בתשלומי ההחזר והחוב הלך ותפח בלי שליטה עד שחשבתי שלא אצא ממנו עד יומי האחרון. עו”ד חרש הוציא אותי מהבור”.

רחל: “במשך 15 שנה הייתי ‘בכלא’ של ההוצאה לפועל. לאחר 3 שנים בפש”ר קיבלתי הפטר של כ-125 אלף ₪”.

עמית: “רציתי לבקר את משפחתי מעבר לים אבל קיבלתי צו עיכוב יציאה מהארץ בגלל חובות שצברתי. לאחר פנייתי לעו”ד חרש, החלנו בתהליך הסדר עם הנושים ולאחר תקופה קצרה נסגר איתם הסדר של כ-10% מהחוב. עם תחילת תשלום ההסדר ירדו לי כל ההגבלות והעיקולים ויכולתי לצאת לחו”ל”.

אורן: “הסתבכתי עם ההוצאה לפועל בגלל שהעסק שלי נכנס לקשיים כלכליים. עו”ד חרש עזר לי עם תהליך פשיטת הרגל כדי להתחיל דף חדש בחיי”.